5مدل مو برای آقایان با موهای نازک

مدل مو بر روی زیبایی و جذابیت چهره آقایان تاثیر زیادی دارد بنابراین بهتر است با توجه به جنس موهای خود زیباترین مدل موها را برای کوتاه کردن موهایتان انتخاب کنید. برخی از مدل های مو، موهای نازک ایده آل تر است. چه موهایی که به طور طبیعی نازک هستند و چه موهایی که با افزایش سن نازک می شوند، می توانید انواع مختلفی از مدل های عالی را انتخاب کنید.  در این مقاله با 5 مدل مو برای آقایان با موهای نازک که ما آنها را توصیه می‌کنیم آشنا می‌شویم.

۱-پمپادور با آندرکات

این مدل برای موهای نازک مناسب است.  با این مدل از پومپادور کلاسیک،عاشق موهای نازک خود شوید. محو شدن مودر طرفین و پشت باعث می شود که مو در یکجا متمرکز شود.این یک انتخاب عالی برای آقایان خوش استایل است.

مدل مو برای آقایان با موهای نازک

۲-مدل موی مخروطی کناری

این مدل از موهای نازک به نفع خود استفاده می کند.  در این مدل موهای نازک بیشتر جذاب می‌شوند .  به دلیل ماهیت معمولاً مرتب موهای نازک، به راحتی می توان آن ها را به صورت صاف از کناره شانه کرد و در نتیجه موی شما تمیز و حرفه ای به نظر می رسد، و این یک انتخاب عالی برای یک مدل موی رسمی است که در موقعیت های معمولی نیز جذاب است.

مدل مو برای آقایان با موهای نازک

۳-شانه کردن به کنار

برای مردانی که فرق مو را ترجیح می دهند، این مدل عالی است. در عین سادگی،بسیار شیک است که می توان آن را تافت زد یا رها کرد.  مدل مو برای مردان با موهای نازک معمولاً بر روی لایه بندی تمرکز دارد، اما این مدل با ایجاد فرق مو، نازکی مو را جبران می‌کند.    چیزی که ما در مورد این سبک دوست داریم حس پر بودن آن است.

مدل مو برای آقایان با موهای نازک

۴-مدل FAUX HAWK

ای کسانی که موهای رنگ روشن و نازکی دارید، ما شما را فراموش نکرده‌ایم.  این سبک با الهام از برش Low Fade،در این مدل ، موها با زاویه تند که دارند کم پشتی  مو ها کمتر دیده شده و  نه تنها در بین مرسوم ترین مدل های مو بوده ، بلکه این مدل موبه پوشاندن موهای تاج ریخته شده کاملاً کمک خواهد کرد.

مدل مو برای آقایان با موهای نازک

۵-مدل  موهای تراش خورده

اگر موهای نازکی دارید و خط رویش موهایتان در حال کاهش است، می‌توانید از مدل موی رایج برای موهای کم پشت، مدل تراش خورده. گرچه شاید کمی بی معنی به نظر برسد اما در استایل شما تاثیر زیادی دارد.

مدل مو برای آقایان با موهای نازک

در آخر باید اضافه کرد نازک شدن مو و طاسی در نهایت درصد زیادی از مردان را تحت تأثیر قرار می دهد. در حالی که بسیاری تصمیم می گیرند، با کم حجم بودن موهای خود مبارزه کنند برخی دیگر روشهایی برای  کنار آمدن با موهای نازک را پیدا کرده و سعی می‌کنند از نظر ظاهر هنوز هم بهترین به نظر برسند. 

زیب آنلاین به شما کمک خواهد تا بهترین تصمیم را برای کوتاهی موی خود بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.