روش سریع برای داشتن مژه‌های بلند و زیبا

داشتن مژه‌های بلند و زیبا آرزوی بسیاری از خانم‌ها و دختران جوان است. مژه‌های بلند و حجیم باعث می‌شود چشمان‌تان درشت‌تر به نظر برسد. کم پشت بودن مژه ها در برخی از افراد ژنتیکی و یا به علت عوامل محیطی می باشد.

استفاده از درمان‌های طبیعی مثل انواع روغن‌ها، سرم‌ها و محلول‌های تقویت کننده به سلامت مژه‌ها و حفظ زیبایی‌ چهره کمک بسزایی خواهد کرد. در مقابل می توان از روشی نوین به نام اکستنشن مژه استفاده کرد و به سرعت به نتیجه مطلوب خود رسید و با استفاده از این مژه های نیمه دائم مژه ها را پرتر و بلند تر نشان داد.

اما برخی از افراد اکستنشن را با کاشت مژه اشتباه می گیرند در صورتی که این دو با هم متفاوت هستند.

اكستنشن مژه چیست؟

اکستنشن را با تارهایی از ترکیبات مصنوعی از جنس مو می سازند و تک به تک لابه لای مژه ها با چسب می چسبانند و به این ترتیب مژها را پر پشت و زیبا می کنند تا دیگر نیازی به استفاده از مژه مصنوعی نباشد.

فرق اکستنشن با کاشت مژه

اکستنشن مژه چسباندن مژه هایی به مژه های واقعی شماست اما کاشت مژه باید توسط جراح انجام شود. اما در حال حاضر کاشت مژه که در سالن های زیبایی انجام می شود همان اکستنشن مژه است تنها در روش انجام آن تفاوت وجود دارد.

بنابراین کاشت مژه، مژه هایی مصنوعی است که تک به تک به مژه های طبیعی شما چسبانده می شود تا ضخامت، طول و رنگ مژه هایتان را بهبود ببخشد.

نکاتی که باید درمورد کاشت و اکستنشن مژه بدانید

  • قبل از اکستنشن مژه چندین ساعت صورتتان نشویید تا مژه هایتان خشک شود.
  • در بخش دنیای مد نمناک می خوانید که 24 ساعت قبل از اکستنشن مژه حرکت های ورزشی انجام ندهید زیرا سبب تعریق می شود و 48 ساعت قبل از اکستنشن ورزش هایی مانند شنا و سونا ممنوع است.
  • اکستنشن های نیمه دائمی درصورت مراقبت کافی حدود 6 تا 8 هفته دوام دارد .
  • اگر مژه های خیلی بلند می پسندید باید مژه های بیشتری بکارید زیرا اکستنشن های بلند اگر کم باشند کم حجم به نظر می رسند .
  • پس از کاشت مژه حداقل تا 12 ساعت نباید به صورت تان آب بزنید تا چسب ها خشک شوند.اگر چسب مژه خوب خشک نشود و به داخل چشم راه پیدا کند سبب سوزش و  قرمزی می‌شود.
  • اگرموعد ترمیم را عقب بیندازید اکستنشن های بیشتری می ریزند و برای ترمیم به کاشت مژه های بیشتری نیاز خواهید داشت .
  • با اکستنشن مژه به و خط چشم نیاز نخواهید داشت زیرا ردیف کاشت اکستنشن ها حالتی از خط چشم هم ایجاد می کند و سبب می شودچشمانی زیبا داشته باشید.

سخن آخر

کاشت مژه و اکستشن عنوانی است که این روزها بسیار می بینید و درموردش می شنوید پس برای آنکه به روز باشید و اگر قصد داشتن مژه های زیبا و پری دارید، با زیب آنلاین میتوانید در محیط امن خانه خودتان بدون تردید اقدام کنید.

رزرو وقت اکستنشن مژه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.