5مدل موی مردانه جذاب

مدل موی مردانه در چند سال اخیر تکامل یافته است‌ و با گزینه‌های زیادی که وجود دارد، تصمیم گیری برای اینکه کدام استایل برای شما بهترین است دشوار است.  ما ۵ تا از بهترین مدل‌های مو را برای مردانی که دارای موهای بلند، کوتاه یا متوسط هستند، جمع آوری کرده ایم. چه موهای مجعد یا صاف داشته باشید، ما یک مدل موی مردانه برای شما داریم که می توانید امتحان کنید.

مدل موی مردانه

1-مدل موی فید cut fade

اگر می خواهید مدل موی آسانی داشته باشید که بتوانید به سرعت آن را به یک طرف شانه کنید، این مدل عالی است.

فید کردن مو به شکلی از هیرکات گفته می‌شود که در آن مو به وسیله‌ی ماشین اصلاح به قدری کوتاه می‌شود که شبیه سایه‌ای روی سر باقی بماند و همان طور که از اسمش پیداست این سایه باید از پررنگ به سمت کمررنگ تغییر کند، یعنی درجه‌ی ماشین اصلاح به طور تدریجی افزایش پیدا کند تا سایه‌ی موهایتان هر چه به سمت پایین‌تر می‌آید کمرنگ و کم‌رنگ‌تر شود.

 

مدل موی مردانه

2- مدل پمپادور Pompadour

«مادام دو پمپادور» که معشوقه‌ی «لویی شانزدهم» بود، همیشه یک فکل پف‌دار در قسمت جلویی موهایش درست می‌کرد، به همین دلیل این مدل مو را پمپادور می‌نامند. مدل موی پمپادور هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان کاربرد دارد. در مدل مردانه‌ی پمپادور باید از آرایشگرتان بخواهید موها‌یتان را طوری کوتاه کند که بتوانید یک فکل موج‌دار متعادل در قسمت جلویی موها داشته باشید. برای حالت دادن به موهایتان هم می‌توانید از انواع ژل‌ها و یا روغن‌های مو استفاده کنید.

مدل موی مردانه

۳-مدل آندرکات Disconnected Undercut

این مدل موی مردانه که در دهه‌ی بیست میلادی بسیار محبوب بود، دوباره وارد چرخه‌ی مد شده و در میان آقایان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. مدل آندرکات خط‌دار درست شبیه آندرکات ساده است با این تفاوت که قسمت زیرین موها که ماشین شده با یک خط از بخش بالایی که بلند‌تر است جدا می‌شود. اگر به استایل‌های فشن و خاص علاقه دارید یکی از مدل‌هایی که می‌توانید انتخاب کنید همین مدل آندرکات است.

مدل موی مردانه

۴-مدل کاپ فرانسوی French Crop

در مدل کاپ فرانسوی دور موها‌ ماشین می‌شود و در قسمت پیشانی یک چتری بلند‌ است. اگر موهایتان را مدل کاپ فرانسوی کوتاه کرده‌اید می‌توانید جلوی موها‌ را با واکس یا ژل مو به صورت آشفته و درهم حالت دهید تا استایل جذاب‌تری داشته باشید.

مدل موی مردانه

۵-مدل کامب‌اور Comb Over

اگر موهایتان در وسط سر کم‌پشت شده است، یکی از بهترین مدل‌ها برایتان همین مدل کامب‌اور خواهد بود. این مدل در عین سادگی و کلاسیک بودن بسیار مد روز است.

مدل موی مردانه

در آخر باید اضافه کرد که در انتخاب مدل موی مناسب به فاکتور‌های سن، فرم صورت،جنس مو و استایل ، توجه کرد. چنانچه مدل موی انتخابی ترند سال باشد اما مناسب شما نباشد، قطعا زيبا نخواهد بود. به همين دلیل انتخاب آرایشگری که علاوه بر خوب کوتاه کردن، با انواع فرم صورت آشنایی کامل داشته باشد ومتناسب با فرم صورتان مدل موی مناسب شمارا ارائه دهد، مهم است. شما می‌توانید از طريق اپلیکیشن زیب آنلاین از خدمات در منزل آرایشگر منتخب خوتان استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.