هایلایت یا لولایت!

 هایلایت یا لولایت کردن مو یکی از تکنیک های رنگ مو است که حس خوبی در ظاهر شما ایجاد می‌کند بدون اینکه باعث تغییر زیادی شود. برای شما هم پیش‌ آمده که دوست داشته باشید یک تغییری در ظاهر کنید ولی اونقدر هم تغییر اساسی نباشه! تغییر در رنگ موها  یکی از راهای تنوع در ظاهر است.

هایلایت یا لولایت

لولایت چیست؟
لولایت، یک یا‌ دو درجه رنگ های تیره تر از رنگ پایه مو است.هدف از استفاده از تکنیک لولایت، ایجاد سایه های تیره روشن روی مو است که باعث حجم و بعد به مو‌ها می شود.

هایلایت یا لولایت

تفاوت هایلایت و لولایت
از نظر تکنیکی هایلایت و لولایت شبیه هستند، اما تفاوت آنها در سایه روشنی موها است.در‌‌ لولایت‌ قسمت هایی از مو تیره از رنگ اصلی مو است، در حالی که در هایلایت قسمتهایی از مو روشن تر از رنگ پایه  می‌شود. همچنین در هایلایت چهره شما روشن تر به نظر می‌رسد.

هایلایت یا لولایت

لولایت روی موهای تیره ؟!
لولایت روی موهای قهوه ای فوقالعادست! اتفاقا چون کسانی که  رنگ موهاشون تیره است  جون ترجیحشون بلوند نبوده پس لولایت انتخاب مناسبی است  برای ایجاد یک تغییر جزئی! لولایت روی موهای تیره نه تنها باعث پر‌پشت نشان دادن موها میشه بلکه رنگ مو را جذاب تر هم خواهد کرد!

هایلایت یا لولایت

ترکیب هایلایت با‌ لولایت!
سوال: آیا می‌شود هایلایت و لولایت را هم زمان انجام داد؟جواب: بله می شود.این کار بهترین و زیباترین نتیجه را از ترکیب دو تکنیک میدهد.

هایلایت یا لولایت

مراقبت از مو بعد از لولایت 
در این‌تکنیک رنگ روی کل مو اعمال نمیشود ، با اینحال شما باید محصولات مراقبت‌ از مو خود را تغییر دهید. از محصولاتی که مناسب موهای رنگ شده هستند استفاده کنید.استفاده از محصولات آبرسان برای رطوبت رسانی به‌مو باعث تقویت موها میشود.اگر تا الان فقط از نرم کننده مو استفاده می کردید از این به‌بعد هفته ای یکبار ماسک‌ مو هم به روتین زیبایی موهاتون اضافه کنید.همچنین برای تازه ماندن رنگ موهاتون  ۱ تا ۲ ماه بعد از اولین رنگ‌مو ، وقت شارژ از آرایشگر خود بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.