فولیاژ، سبک جدیدی در رنگ مو!

با ورود تکنیک فولیاژ foilyage که یکی از روش جدید رنگ مو می باشد، درست مثل این بود که همه‌ی دعاهای ما در باب رنگ مو مستجاب شده بود، دیگر می‌توانستیم با هایلایت‌های تکه تکه و مصنوعی خداحافظی کنیم .

در تکنیک فولیاژ، ترکیب رنگ‌ها و ایجاد سایه روشن های طبیعی روی مو به مراتب دقیق‌تر و زیباتر انجام می‌شود، این در حالی‌ست که در تکینیک هایلایت چون رنگ از ریشه انجام می‌شود، به صورت خط‌خطی به نظر می‌آید و همین طبیعی بودن، از مزایای تکنیک فولیاژ است.

فولیاژ چیست

فولیاژ چیست؟

فولیاژ ترکیب تکنیک بالیاژ و فویل‌های سنتی‌ست که در عین روشن کردن موها، حالت طبیعی و درخشان‌تری به مو می‌دهد.

استفاده از این تکنیک این روزها باعث شده که مورد توجه خیلی از افراد خصوصا افراد مشهور قرار گیرد در واقع این تکنیک برای افرادی مناسب است که مایل نیستند موهایشان ظاهر طبیعی خود را از دست بدهد اما با ایجاد سایه روشن های زیبا دارای عمق و جذابیت بیشتری شود. در واقع فولیاژ یکی از بهترین روش ها برای برجسته کردن سایه های روشنی است که تمایل دارید روی موها شما ایجاد شود.

تفاوت فولیاژ با بالیاژ

در تکنیک فولیاژ، مو‌ به زیبایی از رنگ تیره به روشن تغییر رنگ می‌دهد که نتیجه‌‌ی آن‌، جلوه‌ی طبیعی و جذاب رنگ مو‌ی شماست. با وجود اینکه تکنیک فولیاژ کامل کننده بالیاژ است اما این دو تفاوت هایی نیز دارند. در بالیاژ برای روشن شدن موها، معمولا قسمت های ریشه مو تیره تر است و هرچه به سمت نوک مو می رود موها روشن تر می شود به طوری پایین موها بسیار روشن تر از ریشه موها خواهد بود اما در فولیاژ رنگ کمی پایین تر از ریشه زده می شود و تا نوک موها ادامه دارد در واقع ساقه مو به طور یک دست روشن می شود بدون اینکه مرزی از تیرگی و روشنی مشخص شود.

فاوت فولیاژ با بالیاژ

محبوبترین‌های فولیاژ

فولیاژ
فولیاژ
فولیاژ
فولیاژ
فولیاژ

سخن پایانی

در فولیاژ هم مانند بالیاژ، جلوه‌ و زیبایی مو بعد از گذشت چند روز، درست مثل روز اول، با وجود رشد مو، موهای شما همچنان با طراوت و تازه به نظر خواهد رسید.

اما اگر هنوز هم انتخاب بین بالیاژ یا فولیاژ، برای شما آسان نیست، آرایشگران مجرب زیب آنلاین همیشه آماده‌ی ارائه بهترین مشاوره به شما عزیزان هستند تا با مشخص کردن سبک خاص شما، بتوانید بهترین سرویس‌ رنگ مو را مطابق سلیقه‌ی خود در منزل خود تجربه کنید. 

1 نظر
  1. لیلی می گوید

    خیلی مفید بود ممنون!✨
    توی فکرش بودم حتما از زیب خدمات می‌گیرم برای فولیاژ.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.