مانیکور و پدیکور آقایان

مانیکور و پدیکور، این یک اصطلاح رایج برای خدمات مراقبت از ناخن است. این خدمات تنها به کوتاه کردن یا تراشیدن ناخن محدود نمی شود ، بلکه ترکیبی از تکنیک های تمیز کردن و بهداشت را ارائه می دهد.  این کار به طور جداگانه برای ناخن های دست و پا انجام می شود.

مانیکور آقایان
مانیکور با ناخن های دست همراه است.  هر کاری که برای زیبایی و تمیز کردن ناخن انجام می شود در محدوده خدمات مانیکور است.  این روزها مردان به مراقبت از ناخن نیز توجه بیشتری می کنند.  مانیکور در آرایشگاه مردانه شامل پیرایش و تمیز کردن ناخن ها ، از بینبردن پوست مرده اطراف ناخن ها ، کوتاه کردن گوشت اضافی و کوتیکول های اطراف ناخن ها ، تمیز کردن شیارها و…  تبدیل می شود.  در مانیکور ناخن ها تمیز و یک دست می شوند و در نهایت با استفاده از لاک ها ، مواد مانیکور و پدیکور مخصوص آقایان روی ناخن هاکاملا براق می شوند.

پدیکور آقایان
به تمام خدمات نظافت و مراقبت هایی که در آرایشگاه های مردانه برای زیبایی ناخن های پا انجام می شود ، پدیکور مردانه می گویند.  مراقبت از ناخن پا به اندازه دستان شما اهمیت دارد.  عدم مراقبت از ناخن های پا منجر به رشد ناهموار و عدم زیبایی انگشتان پا میشود.  از بین بردن پوست مرده اطراف ناخن های پا ، تمیز کردن شیارها و پوسته های ناخن و همچنین از بین بردن ترک های کف پا وپاشنه از جمله خدمات پدیکور برای مردان است.

چند دلیل برای اینکه آقایان هم‌ باید مانیکور و پدیکور انجام دهند :
۱-نظافت و تمیزی ناخن های دست و پا
۲-جلوگیری از عفونت و رشد قارچ در اطراف ناخن ها
۳-بهبود سیستم گردش خون در انگشتان دست و پا
۴-زیبایی انگشتان دست و پا

مانیکور و پدیکور آقایان

برای داشتن دست‌ها و پاهایی با ظاهری سالم و زیبا،‌‌ هیچ وقت دیر نیست. همین ‌حالا ‌می‌تونید هر جا که هستید برای روز دل‌خواه خود نوبت خود را رزرو کنید و این خدمات رو با متخصین مجرب زیب‌‌آنلاین تجربه کنید. کافی‌ست روی لینک زیر کلیک کنید تا در منزل یا محل کار خود از این خدمات بهره ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.