داشتن پوستی صاف و شفاف با رعایت 7 نکته!

همه به دنبال داشتن پوستی صاف و شفاف هستند، اما چطور می توان چنین پوستی داشت؟

برای داشتن پوست خوب می توان از راهکارهای مختلفی مانند کرم های شیمیایی، استفاده از کلینیک های پوستی و … استفاده کرد امااولین چیزی که به سلامت پوستتان کمک میکند، سبک زندگی سالم است.

پوستی صاف و شفاف

امروزه به دلیل مشغله های مختلف ، توجه به سلامت روحی و جسمی  کاهش یافته. اما با تغییراتی کوچک می‌توان تحولاتی بزرگ رقم زد.

1-آب کافی بنوشید

نوشیدن  آب در طول روز به دفع سموم بدن کمک می کند و همین امر باعث می شود تا پوستی شاداب تر داشته باشیم. به علاوه نوشیدن آب، موجب آب رسانی و درخشانی پوست هم می شود.

پوستی صاف و شفاف

2-سبک غذایی سالم‌تری انتخاب کنید.

تغذیه سالم ، به سلامت جسم و بدن کمک می کند، سبزیجات و میوه سرشار از ویتامین ها و مواد مفید برای پوست هستند. بهتر استآنها را در تغذیه روزانه خود جای دهید.

همچنین سعی کنید از غذاهایی مانند فست فود دوری کنید. این نوع غذا ها چربی ناسالم دارند که میتوانند بر روی پوست اثر بگذارند وباعث جوش زدن بشوند. غذاهایی که دارای نگهدارنده هستند نیز برای سلامت پوست مناسب نیستند.

3-نمک ممنوع!

خوردن نمک زیاد باعث ورم بدن شود. برای رهایی از پف کردگی و ورم صورت و بدن بهتر است از مصرف زیاد نمک دوری کنید.

4-ورزش کنید!

ورزش کردن گردش خون را در بدن متعادل می کند و همین امر باعث می شود اکسیژن رسانی به پوست بهتر شود.

به علاوه ورزش موجب می شود سموم بدن از طریق تعرق دفع شود. همچنین نیازتان به نوشیدن آب را افزایش می دهد و با مصرف بیشترآب پوستتان بهتر خواهد شد.

5-اکسیژن بیشتر

آلودگی پوست را خراب می کند، در خانه تان از دستگاه های تصفیه هوا استفاده کنید تا هم رطوبت هوا را مناسب نگه دارد و هم باافزایش رطوبت، گرد و غبار کاهش پیدا می کند و بر سطح پوست شما نمینشیند.

پوستی صاف و شفاف

6-از استرس دوری کنید!

استرس باعث می شود گردش خون به خوبی صورت نگیرد و این امر بر اکسیژن رسانی به پوست اثر می گذارد و باعث می شود پوستتانتیره و کدر به نظر برسد. بنابراین از استرس دوری کنید.

7-با سیگار خداحافظی کنید

سیگار باعث خشکی و ایجاد چین و چروک در پوست میشود.کشیدن مکرر سیگار، خون رسانی به پوست را کاهش می دهد و همین امرباعث میشود مواد مغذی و تاثیر گذار به پوست کمتر برسد و کلاژن سازی به سادگی صورت نگیرد.

رعایت این نکات و تغییر سبک زندگی قطعا تاثیرات مثبتی روی پوست خواهد گذاشت .

علاوه بر این ها استفاده از خدمات فیشیال هم  به داشتن پوستی صاف و شفاف کمک دوچندانی می‌کند.

پوستی صاف و شفاف

متخصصان ما در زیب آنلاین بهترین خدمات فیشیال را برای شما در خانه خودتان ارائه می دهند.

1 نظر
  1. […] تنها پوست زیر چشمتان چندین درجه روشن‌تر می‌شود بلکه پوستی صاف و شفاف نیز به دست […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.